Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Európa Liga 2020/2021 eredmények, Foci Európa - Eredmenyek.com
    OTP Bank Liga: 2018/2019: Meccs riport. Már a 11. percben megszerezte a DVSC a vezetést! Egy gyors kontrát indított a Loki, Avdijaj remekül ugratta ki Varga Kevint, aki betört a 16-oson belülre, majd a kapu jobb oldalába gurított. A 15. percben helyzetbe került az MTK, Bognár kissé kiszorított helyzetből az oldalhálót találta el.
  • TV-műsor - Élő foci a tv-ben | focimagazin.hu
    Az NB1 2019/20-as idényének mérkőzései, eredményei és a tabella Ajánló: NB1 2020/21 Menetrend, eredmények, tabella Az OTP Bank Liga - NB1 - 2019/20-as idényének menetrendje, eredményei és a …
  • LaLiga 2020/2021 eredmények, Foci - Eredmenyek.com otp liga meccs
    Közülük csak az OTP Bank Liga együttesei voltak kiemeltek a MOL Magyar Kupa 7. fordulójának sorsolásakor. Megosztás Facebook Twitter. 16:12 | 2020. október 9. 64 csapattal folytatódik a MOL Magyar Kupa. Szombaton, a Puskás Akadémia FC Toponár SE elleni 7-0-s győzelmével ért véget a MOL Magyar Kupa 6. fordulója.
  • Drámai meccsek, óriási gólok - megmutatjuk az NB I 10
    Ref A: EEDC58AED1D742B5B2546BEFB97B23E3 Ref B: LAXEDGE1412 Ref C: 2020-10-22T13:22:59Z
  • OTP Bank Liga | M4 Sport
    Megvan az OTP Bank Liga 4. és 5. fordulójának menetrendje. Tweet. Sport és a hamarosan induló M4 Sport+, az interneten pedig az m4sport.hu-n lesz követhető továbbra is az összes meccs.. A menetrend az MLSZ honlapja alapján: 4. forduló (szeptember 11-13.):
  • OTP Bank Liga 2. forduló - DVSC
    OTP Bank Liga: 2019/2020: Meccs riport. S ahogy lenni szokott, a meccs végén csereként beállt Tömösvári a 90. percben a Loki védelmét meglepve 16 méterről lőtte a Kaposvár negyedik gólját úgy, hogy a labda a bal kapufáról pattant a hálóba. 4-1.
  • Videos of OTP Liga Meccs
    Jöjjön egy újabb Fradi-meccs, azonban ezúttal a 10. fordulóból, és a zöld-fehér csapat szurkolói számára sokkal kellemesebb végkifejlettel. A CSZKA Moszkva elleni bravúros Európa-liga-győzelem után újabb nehéznek ígérkező idegenbeli feladat várt a címvédő Ferencvárosra, méghozzá a bajnokságban a legfőbb riválisa
  • OTP Bank Liga 16. forduló - DVSC otp liga meccs
    OTP Bank Liga NB1 - 2017/18 Eredmények, tabella: Merkantil Bank Liga NB2 - 2017/18 Eredmények, tabella: Olasz bajnokság 2017/18 Eredmények, tabella VB2018 - Eredmények, tabellák és gólszerzők: VB2018 selejtezők - eredmények, tabellák: OTP Bank Liga NB1 - 2016/17 Eredmények, tabella: OTP Bank Liga NB1 - 2015/16 Eredmények, tabella
  • OTP Bank Liga 21. forduló - DVSC
    OTP Bank Liga: 2019/2020: Meccs riport „Most, vagy soha!” – hangulatban készült csapat és szurkoló egyaránt a DVSC szombati bajnoki zárómérkőzésére, melynek tétje az élvonalban maradás volt. Igazi nyárias időjárás és óriási érdeklődés várta a csapatokat. …