Bejabo

Bumperbescherming

• Kiesett a címvédő a világbajnokságról | Foci-VB 2018 - Part 2
  • Német 3. Liga: Online fogadás Betclic | Mérkozések és kvóták
    A meccs első fél órájában a németek csak 5 gólt szereztek maguknak. A végeredmény 7-1 lett Vszinu 1920 05 Dél Németország-Magyarország Szerintem a képaláírás téves és a jobb oldali fickó nem orvos hanem a meccs birája a kereszt pedig azt jelzi hogy svájci Valamint a háttér is a Pforzheim-i pályára utal.
  • Brazil német vb döntő 2002 — a 2002-es labdarúgó
    Nem lennénk meglepve, ha Lőw lemondana, bár minden csapat életében belefér egy kisiklás. Ugyanakkor az is igaz, hogy a német válogatott ezen a tornán három meccs alatt összesen két gólt lőtt - a svédeknek. Az, hogy Mexikó és Dél-Korea ellen nem találtak be, mindennél többet mond.
  • Foci: Német Kupa 2020/2021 élőben - eredmények, meccsek
    2002 brazil válogatott brazília döntő foci foci vb 2002 foci vb 2010 focikupa gól labdarúgás labdarúgó-világbajnokság meccs német válogatott németosrszág Kategória: Spor 2002-es évfolyam. 2003-as évfolyam. 2004-es évfolyam. 2005-ös évfolyam.
  • Németország-Korea: 1-0 – a németek a döntőben | 24.hu
    A hollandok megtették a magukét a középdöntő utolsó fordulójában azzal, hogy simán, hét góllal verték Dél-Koreát, de ez még nem volt elég, a svédeknek is drukkolnunk kellett Montenegró ellen, amely eggyel győzött le minket a csoportban.. A skandinávok 9-6-ra vezettek az első félidő kétharmadánál, de tudjuk jól, a kézilabdában ez nem nagy előny, a félidőben
  • Német Bundesliga: Online fogadás Betclic | Mérkozések és nemet korea meccs
  • A Magyar Válogatott mérkőzései - magyarfutball.hu
    93. perc - Kimegy Geiger megnézi maga. Kroos rúgta egyébként oda a labdát. Ezt így meg kéne adni. 92. perc - Vezethetne Dél-Korea, de a partjelző lest jelez.Videóznak. 90. perc - Hat perc a hosszabbítás, ez kicsit soknak tűnik, hiszen nem volt videózás.. 90. perc - Y. H. Got találták el érzékeny ponton, lent is maradt.. 89. perc - Az utolsó passzokat sorba rontja el Dél
  • A svéd-német meccsen múlik a magyar kéziválogatott nemet korea meccs
    2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST
  • Arminia - Köln | Német Bundesliga | Futball | Betclic nemet korea meccs
    Bundesliga eredmények az Eredmenyek.com livescore kínálatában, mérkőzések állása, Bundesliga eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, …).