Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• MEGYEI BAJNOKSÁGOK - NSO

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.… Sport Labdarúgás: Hatvani öt, SZVSE hét – kiütötték a Szőreget + FOTÓK

• Hargita megye: Csíkszeredában és Gyergyószentmiklóson a

A(z) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, III. osztály, Szabolcs csoport csapatai. Bemutatók, adatok, címerek, statisztikák.

• A Tamási nyerte a megye egyes rangadót | TEOL

2020. október. 12., 12:09 . Átadták a táti műfüves pályát. A Magyar Labdarúgó Szövetség 90% támogatásából épült meg a 20x40 méteres műfüves labdarúgópálya Táton.

• Tabella-sorsolás 2019/2020 – Megye I.

Segítség: Az Eredmenyek.com livescore szolgáltatása a több mint 1000 labdarúgó bajnokság, kupa és egyéb versenysorozat élő eredményeit kínálja, az élő eredmények mellett megtalálhatóak nálunk további mérkőzésinformációk is: bajnoki tabellák, gólszerzők, félidei eredmények, piros lapok, gólértesítő és további livescore információk élőben.

• Csongrád megyei labdarúgás | Szeged Ma

megye 3 eredmények OBCSE I. Megye I/A eredmények 2020/2021 bajnoki szezon NB III. Közép-Magyarország. 4. forduló 2020-10-04 13:30 ŐRBOTTYÁN I.-GYÁL I. Páros: 3. forduló 2020-09-19 18

• Megyei labdarúgó-bajnokságok – Wikipédia

Hargita megyében 14 óráig 20,56%-os volt a részvételi arány, vagyis alacsonyabb, mint az országos átlag (23,71%). (Persze, ez az arány még mindig sokkal jobb, mint az ugyanebben az órában regisztrált Kovászna megyei részvétel, ami alig érte el a 19%-ot – szerk.megj.)

• OTP Bank Liga NB I. 8. forduló - MLSZ adatbank

A Paks sorozatban harmadszor nyert, a Ferencváros a tabella élére állt, a két kiesőhelyet most a két borsodi csapat foglalja el. A Kisvárda még nem szerzett se …

• Megye I. eredmények, edzői nyilatkozatok | SZON

Kattints a képre!! A megyei másodosztály Nyírerdő csoport kilencedik fordulójában nyolc mérkőzést játszottak vasárnap. Tiszakanyár–Őr 4–0 (3–0) Tiszakanyár, 150 néző, v.:

• Fejér megyei 3. sz. országgyűlési egyéni választókerület

2020. szeptember. 07., 17:17 . Bozsik évindító értekezlet. 2020. szeptember 2-án Bozsik évindító értekezlet zajlott az MLSZ Nógrád Megyei Igazgatóságán.

• Images of Megye 3 eredmények

A 10. fordulót rendezték a hétvégén. Íme, a végeredmények: Oroszlány-Koppánymonostor 0-3, Olvass tovább A Zsámbék kilencet, a Nyergesújfalu tizenkettőt rúgott