Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Labdarúgó mérkőzések, foci meccsek Online Stream
    Wales–Magyarország - Wales két helyzetből eldöntötte az Eb-selejtezőt, és kijutott az Eb-re, magyar oldalon kimaradt a legnagyobb ziccer, ami 1-1-re mentette volna az állást. Rossi csapata a korai hátrány után nem sok erőt mutatott, de a Nemzetek Ligájából még meglehet az Eb-indulás.
  • Élő TV Közvetítés - Live Stream
    2020.10.19., hÉtfŐ 18.25: digisport1: west brom - burnley angol foci: 20.00: m4 sport: haladÁs - gyŐr nb2: 20.30: sport1: st.pauli - nÜrnberg nÉmet foci
  • M4 élő | MédiaKlikk magyar wales meccs közvetítés
    2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST
  • TV műsor - Sportműsorok: M4 Sport
    Az M1 a Magyar Televízió első számú csatornája, Magyarország első televízió-csatornája. M1 Online - Élő Adás. A közszolgálati adó hírműsorokat, közérdekű információkat és szórakoztató-, valamint sportműsorokat kínál a nézőknek. 2009. óta műsorait HD minőségben is sugározza.
  • M1 Online - M1 élő közvetítés
    Pár perc leforgása alatt hirtelen elég hektikussá vált a meccs, a walesiek és a magyarok is nagy rohanásba kezdtek, de rendre el is adták a labdát. Az őrületnek Smith kezezése vetett véget, remélhetőleg huzamosabb időre. Fotó: Huszti István / Index. 66’.
  • A Magyar Válogatott mérkőzései • Magyar Válogatott magyar wales meccs közvetítés
    Tv. M1; M2; M3; M4 Sport; M4 Sport + M5; Duna; Duna World; Rádió. Kossuth; Petőfi; Bartók; Dankó; Nemzetiségi; Duna World; Parlamenti; Műsorok A-Z; Médiatár
  • Eb-selejtező: Wales-Magyarország - közvetítés | csakfoci.hu magyar wales meccs közvetítés
    Kedden este a magyar válogatott sorsdöntő meccset játszik Cardiffban a walesi csapattal az Eb-selejtező E-csoportjának utolsó fordulójában. Kövesd a mérkőzés felvezetését, majd minden percét a csakfoci.hu-val! Eb-selejtező: Wales-Magyarország – közvetítés.
  • Index - Sport - Wales–Magyarország - Percről percre magyar wales meccs közvetítés
    Kedden este a Fradi a norvég Molde ellen lép pályára Budapesten, a Ferencváros - Molde BL visszavágóját 21:00-tó közvetítjük élőben online stream. Az M4 Sport TV adás tematikája a hazai labdarúgó magyar nemzeti bajnokság közvetítése, kosárlabda, kézilabda, jégkorong, vizalabda közvetítések, valamint a foci szerelmesei itt láthatják élőben a Bajnokok Ligája foci
  • M4 Sport TV HD Online Közvetítés élőben | Televízió
  • TV-műsor - Élő foci a tv-ben | focimagazin.hu
    A Magyar labdarúgó válogatott összes mérkőzése. Képek, adatok, tudnivalók, történelem, statisztikák. Játékosok, edzők, helyszínek, ellenfelek
  • Wales Hungary Élő eredmények, videó streamek és H2H …