Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Férfi futsal NB I: újabb győzelemmel folytatódott a DEAC

A jó erőkből álló fővárosiak már a meccs elején megmutatták, hogy az előző idényhez hasonlóan a 2020/21-es idényben is a feljutásban bíznak. Ennek köszönhetően már a harmadik percben megszerezték a vezetést, melyet öt perccel később már háromra, majd a tizedikben négyre növeltek – pedig a 5 Starsnak is meg voltak

• U13 Futsal edző meccs. - YouTube

futsal meccs ma

Ma október 19. Kedd október 20. Szerda október 21. Csütörtök október 22. Péntek október 23. Szombat október 24. Vasárnap október 25. Vasárnap Vas 10.18 Ma Ma 10.19 Kedd Kedd 10.20 Szerda Sze 10.21 Csütörtök Csü 10.22 Péntek Pén 10.23 Szombat Szo 10.24 Vasárnap Vas 10.25 M4 Sport

• Futsal: feszült meccs a tavalyi elsővel | Érd Most!

Futsal is the worlds fastest growing indoor sport -- let us show you why for player development and winter fun your best choices are futsal and the Massachusetts Futsal Association! Leagues Academies

• Gólzáporos győzelmet aratott a Haladás futsal csapata

MA Futsal Magyar Kupa meccs az Arénában. 2017.01.11. Ma, esti mérkőzésen kell kiharcolni egy jó eredményt a futsal Magyar Kupában a Halinak. Az oda-vissza vágós párharc 1. mérkőzése lesz ma Szombathelyen, ahol egy jó eredményt elérve, győzelem esetén jövő héten már nagy esélyesként utazhatna Nyírgyulajba a vasi csapat.

• Egyetemi futsal-meccs a Leányka úton: percről percre

Két futsal meccs is várja a szurkolókat ma este. frisss • 2019. október 07., hétfő • • futsal, haladás, meccs, NB I, NB II, Szombathely. Jónak is ígérkeznek ráadásul. Az NB I-es futsal bajnokság 6. fordulójában a Nyírgyulajt fogadja a Haladás VSE csapata a Rohonci úton. Hétfőn egy igen izgalmas, jó futsal mérkőzést

• Két futsal meccs is várja a szurkolókat ma este - frisss.hu

A futsal (ejtsd: futszál) a nagypályás labdarúgás hivatalos, elsősorban teremben játszott változata, melyet a FIFA irányít. A név a portugál futebol de Salãoból és a spanyol fútbol salaból származik, mindkettő azt jelenti: teremfoci.Kezdetben Five a Side volt a játék neve, később az angol football és a spanyol sala (terem) szavakból született meg a futsal elnevezés.

Klasszikus futsal-szabályok szerint játszanak a csapatok, a mérkőzés időtartama kétszer húsz perc real-time. 20.45 – Mellesleg BL-meccs is van ma, ahogy az a háttérben is látszik. 20.41 – Közben jó hír, hogy megérkeztek a vendégek is. A Pázmány csapata egyébként zöld …

• MA Futsal Magyar Kupa meccs az Arénában

2020/2021 Férfi Futsal NB II. Keleti csoport 5. 2020-10-12 19:30 Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni Sportcsarnok. KINCSEM FUTSAL -

• Massachusetts Futsal Association - Indoor Soccer, Futsal

Nem sikeredett túl fényesre a hétfői nap a szegedi csapatok számára a férfi futsal NB II keleti csoportjának 11. fordulójában. Az UTC a Kartallal játszott volna hazai pályán, azonban a mérkőzés elmaradt, míg az SZTE EHÖK SE Nagykátán szenvedett vereséget.