Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• El-selejtező: a Basel és a Reims is ott van a következő

Az Európa-liga a labdarúgásban az UEFA második számú európai kupasorozata az UEFA-bajnokok ligája után. A kupát klubcsapatok számára rendezik minden szezonban. A csapatok a saját nemzeti bajnokságukon, illetve nemzeti kupájukon keresztül szerezhetnek indulási jogot. A kupának a 2009–2010-es szezonban volt az első kiírása.
  • Bajnokok Ligája 2020/2021 eredmények, Foci Európa

európa liga selejtező 2017-18 eredmények
    Bajnokok Ligája 2017/18 Eredmények, gólszerzők, tabella ; Bajnokok Ligája 2015/16 Tabella ; EL. Európa Liga Hírek ; Európa Liga 2019/20 Tabella, eredmények ; Európa Liga 2018/19 Eredmények, tabella ; Európa Liga 2017/18 tabellák, eredmények ; Európa Liga 2015/16 Tabella ; EB. EB2020 selejtező: Tabellák ; EURO2016 Eredmények
  • Liga 1 2020/2021 eredmények, Foci Románia - Eredmenyek.com

• Foci eredmények.hu - Európa Liga, EL meccsek élőben

Hihetetlen öngóllal esett ki a dán csapat az Európa-ligából - videó. Az FC Köbenhavn egy hihetetlen jelentsor végén lőtt öngóllal kapott ki hazai pályán a horvát HNK Rijekától az Európa-liga-selejtező rájátszásában. A 20. percben történteket egyszerűen nem lehet elégszere megnézni, annyira hihetetlen, …
  • Európa-Liga selejtező - 2018/2019

Segítség: Az Eredmenyek.com livescore szolgáltatása a több mint 1000 labdarúgó bajnokság, kupa és egyéb versenysorozat élő eredményeit kínálja, az élő eredmények mellett megtalálhatóak nálunk további mérkőzésinformációk is: bajnoki tabellák, gólszerzők, félidei eredmények, piros lapok, gólértesítő és további livescore információk élőben.
  • Európa Liga 2019/20 Selejtező, 1.kör, 1. mérkőzés

Crvena zvezda (szerb)–Europa FC (gibraltári) 5–0. A győztesek továbbjutottak, a vesztesek az Európa-ligában, a selejtező 2. fordulójában folytatják. A BL-SELEJTEZŐ 2. FORDULÓJÁNAK PÁROSÍTÁSA Játéknapok: augusztus 25. és 26. BAJNOKI ÁG Celtic FC (skót)–FERENCVÁROS CFR 1907 Cluj (Kolozsvár, romániai)–Dinamo Zagreb
  • európa liga - Infostart.hu

Európa-liga menetrend adatbank Mol Fehérvár FC Honvéd Európa-liga DVSC nemzetisport.hu 2019.06.17 19:25 Frissítve: 2019.09.04 10:36 EURÓPA-LIGA 2019–2020, PROGRAM, EREDMÉNYEK
  • Nemzetek Ligája 2020.09.07., Hétfő, eredmények, gólszerzők

A magyar klubok többsége 2021-től a harmadik számú európai kupasorozatban indulhat – a bajnok továbbra is részt vesz a Bajnokok Ligája selejtezőjében, de ott is tovább kell jutnia a selejtező első fordulójából az Európa Liga-szereplés esélyéért.
  • EURÓPA-LIGA 2019–2020, PROGRAM, EREDMÉNYEK - NSO

A legfrissebb hírek, eredmények, tabella, élő eredmények, átigazolási pletykák
  • Images of Európa Liga Selejtező 2017-18 Eredmények

Címkék: európa liga el selejtező el el eredmények labdarúgás foci sport Képtelen hibázni a Fradi a Kisvárda ellen Ez volt a hetedik NB I-es meccse a két csapatnak, és mindent a fővárosiak nyerték.