Zoeken

Bejabo

Bumperbescherming

• Eredmények: élő kosárlabda eredmények, kosárlabda élőben

A hét változtatás: Június 14-én, szombaton az Elefántcsontpart–Japán találkozó három órával később, közép-európai idő szerint hajnali 3 órakor kezdődik, elfoglalva az angol–olasz helyét.Az angol–olasz mérkőzést előrehozták, közép-európai idő szerint éjfélre. Június 18-án, szerdán a Kamerun–Horvátország mérkőzést hátratolták közép-európai
  • Ausztrália - Hollandia 2:3 (1:1) - Focikatalogus

A spanyol válogatott második csoportmérkőzésén óriási fölénnyel, 32 góllal legyőzte az ausztrál együttest a Tunéziában zajló férfikézilabda-világbajnokságon. Egyiptom némi meglepetésre két góllal nyert Szerbia és Montenegró ellen. Az olimpiai bajnok horvát válogatott simán legyőzte Japánt, az ötkarikás játékokon ezüstérmes németek pedig a brazil
  • Férfi vízi: kiélezett meccs, egy góllal megvertük a

Férfi vízi: kiélezett meccs, egy góllal megvertük a spanyolokat. Szóljon hozzá! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első! A magyar férfi vízilabda-válogatott a Margitszigeten zajló Vodafone-kupa második napján 12–11-re legyőzte Spanyolországot. A mieink – akik csütörtökön két góllal
  • Index - Sport - Őrült meccsen jutottak be a spanyolok a

Sánchez három perc alatt gólt és gólpasszt jegyzett, ő az első chilei, akinek ez egy meccsen sikerült, ráadásul Chile hét vb-meccs után először egynél több gólig jutott. Az ausztrálok nagyon mélyre kerültek, egyértelmű osztálykülönbséget lehetett érezni a két csapat között.
  • Vb 2014: Chile-Ausztrália - NSO

Igaznak bizonyult, amit Santi Cazorla mondott a meccs előtt, ez a mérkőzés már tényleg egy új csapat építésének a kezdete volt. A két csalódott csapat meccsén elmaradtak az izgalmak és a látványos megoldások is, a meccsről sok mindent elmond, hogy Torres a 18. percben ért először labdába.
  • Egyiptomi meglepetés a férfikézi-vébén

Hollandia 2-0-ra legyőzte Chilét a B-csoport utolsó fordulójában, ezzel megnyerte a kvartettet a dél-amerikai együttes előtt. A címvédő, már korábban kiesett Spanyolország 3-0-ra nyert Ausztrália ellen.
  • Foci VB: a brazil név megint szép lesz | Jóljárok Magazin

ausztralia-spanyolorszag meccs
    A meccs eredményétől függetlenül már mindkét csapat biztosította helyét a legjobb 16 együttes között, így elképzelhető, hogy a szövetségi kapitányok tartalékolnak majd legjobbjaik erejével. Tudtad? Ez lesz a két csapat második egymás elleni meccse, az első 1928-ban az olimpián esett meg (2-2)
  • Spanyolország - Argentína 2:1 (1:1) - Focikatalogus

• Vizipolo.hu » Világliga: kemény meccs vár a magyar

Információk a 2015. szeptember 8.-i Észak-Macedónia - Spanyolország focimérkőzésről, mérkőzés összefoglaló videó, tippek, statisztikák

Meccs menetrend. Látszólag csupán Brazíliában, valójában az egész földgolyón megkezdődött a foci vb. Ez úgy értendő, hogy a dél-amerikai földrésztől olyan távoleső országokban is, mint Magyarország, igyekszik tv képernyő elé kerülni a férfi lakosság jelentős hányada, s a vébére ki sem jutott nemzeti tizenegy helyett mérközésenként keres magának egy-egy
  • Ausztrál párosparádé a DK-döntőben

A második mérkőzés is a spanyoloknak állt, Goffin a meccs előtt 1-4-re állt a világelsővel szemben, az az egy győzelem egy VB mérkőzés volt. Már az első szett is komoly izgalmakat, és nagy küzdelmet hozott. A mérkőzés elején záporoztak a break lehetőségek, de a breakre egészen az ötödik játékig kellett várni.